Kariéra

16.03.2015 10:56

Kariéra

Hledáte zajímavé pracovní uplatnění, případně si chcete přivydělat při aktuálním zaměstnání?

V tom případě využijte naši nabídku a pojďte spolupracovat s námi!

Obchodní zástupce - okres Hradec Králové

Náplň práce:

  • komunikace se zájemci o půjčku,
  • schůzky s klienty kvůli podpisu smlouvy,
  • realizace marketingových aktivit,
  • vyhledávání dalších obchodních příležitostí prodeje půjček,
  • plnění obchodních plánů, které si sami nastavíte.

Požadavky:

  • zkušenosti z finanční sféry - výhodou,
  • znalost práce na PC,
  • čistý trestní rejstřík,
  • zodpovědnost a samostatnost,
  • příjemné a reprezentativní vystupování,
  • orientace na výsledek.

Nabízíme:

  • samostatnou a zajímavou práci,
  • volnou pracovní dobu,
  • VYSOKÉ PROVIZE,
  • komplexní zaškolení a odborné vedení,
  • možnost kariérního postupu.

NÁSTUP: IHNED (dle dohody)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosím volejte na níže uvedené kontakty a přidejte se k nám! Každý, kdo vyhovuje profilu pozice, má šanci u nás ve výběrovém řízení uspět!

Informace o pozici:

Místo pracoviště: okres Hradec Králové
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek, práce jen některé dny v týdnu
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Práce na živnostenský list/IČO
Požadované vzdělání: Základní
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná pro absolventy.
Pozice vhodná pro důchodce
Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt:

V  případě Vašeho zájmu volejte na tel.: 777 479 086 nebo pište na info-pujcka@post.cz